kasa Posnet R E V O

kasa Posnet R E V O

Postautor: PiotrTeneg » 22 wrz 2014, 10:38

W nadchodzącym miesiącu na rynku oraz na http://www.teneg.pl lub http://www.tenegserwis.pl powinno pojawić się rewelacyjne rozwiązanie łączące ze sobą kasę fiskalną i wagę elektroniczną, a dodatkowo wyposażone w ogrom nowych funkcji! Jest to pierwsze takie urządzenie na naszym rynku. Funkcje takie jak tarowanie i zerowanie szalki ważącej wywoływane są z klawiatury kasy. Dodatkowo wskazania kasy pojawiają się bezpośrednio na wyświetlaczach klienta i operatora.
Nowa funkcja przypominania pozwala, by użytkownik sam wybrałał o czym kasa ma przypominać. W odpowiednim czasie REVO sam wydrukuje lub wyświetli komunikat i przypomni o ważnej sprawie np. konieczności wykonania raportu miesięcznego, dniu płatności podatku, etc. Na wyświetlaczu Revo znajdziemy ikony w pasku statusu informujące kasjera o podstawowych parametrach oraz włączonych usługach ( np. o stanie kopii elektronicznej, o konieczności wykonania raportu, czy włączonych usługach Wi-Fi lub GPRS ).
W kasie REVO podoba mi się także to, że paragon „wychodzi do klienta” – nie idzie do góry ani w bok, a wprost do stojącego naprzeciw sprzedawcy klienta. Duże, czytelne wyświetlacze graficzne w przejrzysty sposób przekazują wszystkie niezbędne informacje zarówno dla klienta, jak i dla sprzedawcy.
Długo mógłbym jeszcze pisać na temat tego urządzenia zachwalając przydatne funkcje, bo jest ich wiele.
Jak widać Posnet mocno walczy o miejsce lidera rynku szukając nowych rozwiązań dla http://www.kasadlawarzywniaka.pl czy innych małych slepów, a kupując dwa w jednym klient ma szansę sporo zaoszczędzić bo cena jest całkiem przystępna.
PiotrTeneg
 
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2014, 13:31

Wróć do POSNET

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

O nas

Fiskalne forum dyskusyjne dla użytkowników, dystrybutorów oraz producentów urządzeń stworzonych do prowadzenia sprzedaży…

Jeżeli masz jakieś pytania lub sugestie pisz na adres forum@salesystem.pl

cron